Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Záhradná architektúra
Zámková a veľkoplošná dlažba, plotové tvarovky a striešky, teracová dlažba, výrobky z vymývaného betónu, obkladové prvky:
Beton Brož, s.r.o., - Otnice CZ
Rozměrnou paletu výrobků, od průmyslových prvků přes prvky zahradní architektury, dlažby, dlaždice, obrubníky, vázy, květináče a další, každým rokem rozšiřujeme o nové druhy, moderní povrchy a inovační technické řešení a tím neustále zvětšujeme okruh svých zákazníků jak doma, tak v okolních zemích EU, kde zpětně nakupujeme speciální ušlechtilé drtě do našich exklusivních výrobků.
Prefa Sučany, a.s. - Sučany
PREFA Sučany má už viac ako polstoročnú tradíciu výroby stavebných prefabrikátov. V roku 1997 firma PREFA SUČANY a.s. spojením so švédskym betonárskym združením ALFA RÖR AB založila firmu PREFA ALFA, a.s. so sídlom v Sučanoch. Jej nosným programom je výroba kompletných kanalizačných systémov, rúry, skruže a rôzne iné prefabrikáty kanalizačných sietí.
Pozinkované a poplastované pletivo:
RETIC, s.r.o. Nové Sady
RETIC, s.r.o., Nové Sady je najväčším spracovateľom drôtu na Slovensku. Jej hlavnou činnosťou je spracovanie drôtu do rôznych výrobkov (štvorhranné ohradové pletivá, uzlové pletivá, kovové a rabicové tkanivá, osievačky a prehadzovačky, rebierkové pletivá a plotové rámy, klince). Ako doplnkový sortiment spoločnosť RETIC dodáva plotový program zo zvarovaných pletív a plotových dielov. Ku všetkým dodávaným druhom pletív dodáva spoločnosť aj kompletné príslušenstvo (stĺpiky, príchytky, napínacie a viazacie drôty).