Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Výplne otvorov
Dvere:
Kronodoor - Masonite CZ spol. s r.o. - Jihlava CZ
Společnost KRONODOOR patří nyní k nejvýznamnějším výrobcům dveří a zárubní v České republice. Je to společnost, která prodává své výrobky do různých sektorů na trhu, od dodávek pro velkoobchodní řetězce až do sítí prodejen se stavebním materiálem. Kronodoor je zcela jistě více než plnohodnotným následovníkem ve výrobě určených široké klientele z celého světa. Během posledních let došlo k podstatnému zvýšení kvality a rozšíření tradičního a uceleného sortimentu dveří, který nabývá rok od roku větší popularity.
Strešné okná, schody od dodávateľov:
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o. - Bratislava
VELUX je nadnárodná skupina pracujúca s denným svetlom a čerstvým vzduchom, vďaka ktorým sa zvyšuje kvalita života pre milióny domovov po celom svete. Dnes, viac ako šesťdesiat rokov po inštalácii prvého strešného okna VELUX v jednej dánskej škole, sa naše vízie ďalej rozvíjajú. Naše hodnoty však zostávajú rovnaké, presne také ako ich prvýkrát sformuloval náš zakladateľ Villum Kann Rasmussen.
DACHMAT spol. s r. o. - Košice
Už pred 17 rokmi sme začali vyrábať strešné okná. Postupne sa výroba vykryštalizovala, rozšírili sme firmu o obchodné aktivity s tovarom do striech, podkrovia a pribrali realizáciu malých stavieb obmedzených na strechy a podkrovie. Naším zámerom je byť aktívni s produktami, ktoré viac uspokojujú potreby. užívateľa. Predovšetkým ide o kvalitné produkty, ktoré znižujú prácnosť, šetria čas pri výstavbe a sú ekologické. Vždy sa snažíme o nové lepšie riešenie. Máme právnu ochranu na niekoľko technických riešení.
Sklenené tvárnice:
Keraservis s.r.o. - Brno CZ
Premena klasického sklobetónu na umelecký predmet. Prekonanie historickej strohosti materiálu, ktorý bol do nedávna považovaný za "bezvýznamný". Rada Design odhaľuje plný potenciál sklobetónu ako prvku moderného interiéru. Výzva, ktorú touto radou sklobetónu na seba zobral taliansky výrobca, viedla k celej rade nových tvárnic, ktorá je schopná komunikovať so svetom dizajnu a architektúry. Sklobetón Basic predstavuje tradíciu v oblasti sklenených tvárnic. Štýl tejto rady sklenených tvárnic je prevažne číry, jednofarebný, ideálny pre využitie v interiéri aj exteriéri.