Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Voda a kúrenie
Vykurovacie telesá, sortiment pre rozvod vody, tepla a plynu od dodávateľov :
GAMA Myjava s.r.o. - Myjava
Firma GAMA bola založená v roku 1993. Spočiatku sa firma špecializovala na dodávky guľových kohútov, filtrov a iných výrobkov pre rozvody vody a plynu. V priebehu ďalších rokov firma rozšírila sortiment o ďalšie komodity v oblasti rozvodov vody, plynu, kúpeľňového programu, záhradného programu, jednopákových batérií, plynových kotlov, kotlov na tuhé palivo, kúpeľňového nábytku a pod.
KORADO, a.s. - Česká Třebová CZ
Společnost KORADO vznikla v roce 1990 jako malá česká firma, která se téměř z nuly stala v průběhu 10 let jedním z největších evropských producentů otopných těles. V samotném počátku navázalo KORADO na tradici výroby ocelových otopných těles v závodě firmy Koventa, kterou získalo v malé privatizaci. V následujících letech KORADO svou výrobu razantně rozšířilo a zmodernizovalo, což vyvrcholilo výstavbou nového výrobního závodu v České Třebové.
IVAR-SK - Deltastav s.r.o. - Žilina
Spoločnosť DELTASTAV s.r.o. je odborný veľkoobchod so širokým sortimentom vybraných komponentov pre podlahové kúrenie, vodu a plyn väčšieho rozsahu. Špecializujeme sa na predaj armatúr, rozvodných systémov pre ústredné a podlahové kúrenie a čerpadiel. U predávaných výrobkov kladie v prvom rade dôraz na ich kvalitu.
Domtech Giacomini s.r.o - Žilina
História firmy Domtech, s.r.o. sa začala písať v roku 1994 založením obchodnej spoločnosti s cieľom distribuovať na slovenskom trhu komponenty značky Giacomini. V začiatkoch sa množstvo dovezeného materiálu rátalo na kartóny, avšak s rozširovaním značky, marketingovou podporou a lojálnosťou zákazníkov firmy sa v priebehu rokov množstvo dovezeného materiálu rozširovalo až na súčasnú úroveň.
MB Sanitas Sema Houdeková - Košice
MS SANITAS je špecializovaný obchod v oblasti sanitárnej, vykurovacej techniky a sporákov. Individuálny a pozorný prístup ku každému zákazníkovi nám umožňuje stále oslovovať nových zákazníkov a široký sortiment výrobkov nám pomáha spĺňať stále náročnejšie požiadavky našich klientov.