Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Práškové zmesi
Cement:
Cement Hranice, a.s. - Hranice CZ
Akciová společnost Cement Hranice patří od roku 2004 do italského koncernu Buzzi Unicem a jejim hlavním výrobním programem je výroba cementů a maltovinových pojiv. Dlouholetá tradice, vysoká kvalita, servis a individuální přístup k zákazníkům řadí Cement Hranice, akciová společnost, k nejmodernějším producentům kvalitních stavebních materiálů ve svém regionu.
Východoslovenské stavebné hmoty, a.s. - Turňa nad Bodvou
Východoslovenské stavebné hmoty a.s. z okolitých výrobcov cementu disponuje najnižšími hodnotami produkcie CO2 na výrobu jednej tony medziproduktu pri výrobe cementu - slinku. V tomto pozitívnom trende mieni naďalej pokračovať a práve vďaka ukončeniu výstavby novej mlynice v nasledujúcom období bude zavádzať na trh nové druhy cementov, z dôvodu ochrany životného prostredia CEM III, IV, V a ich rôzne kombinácie.
Vápno
Calmit, spol. s.r.o. - Bratislava
História Calmitu sa začala písať už v roku 1997, kedy vznikla spoločnosť pod názvom Silikát, s.r.o. so sídlom v Margecanoch. V roku 2001 do nej majetkovo vstúpila holandská spoločnosť Doninvest International B.V., presťahovala sa do Bratislavy a zmenila názov na Calmit, s.r.o. Postupne sa pod jej krídla dostali aj vápenka Tisovec a Kameňolom a vápenka Žirany.
Unimalt, murovacie malty, jadrové a šťukové omietky, tepelnoizolačné omietky, sanačné omietky, potery a samonivelizačné podlahové hmoty, lepiace hmoty a stierky, špárovacie zmesi od výrobcov:
Baumit, spol. s r.o. - Bratislava
Pomáhame ľuďom realizovať pekné a zdravé bývanie a spríjemňovať životné prostredie. Inováciou zabezpečujeme vlastný rozvoj a úžitok pre všetkých ľudí. Kvalita, rýchlosť, nadštandardné služby a dlhodobá starostlivosť o zákazníkov napĺňajú poslanie značky Baumit. Hlásime sa k hodnotám, ktoré sú základom na vytvorenie trvalých férových vzťahov s partnermi a verejnosťou.
Cemix, s. r. o. - Banská Štiavnica
Spoločnosť Cemix, s.r.o. so sídlom v Banskej Štiavnici patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí na slovenskom trhu. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už 10 rokov. Svoju produkciu ponúka pod tradičnou a dlhodobo zavedenou značkou Cemix, známou nie len v SR, v Českej republike ale aj v rámci celého stredoeurópskeho trhu.
MUREXIN s.r.o. - Bratislava
V oblasti ochrany stavieb a stavebnej chémie Murexin vyvinul riešenia, ktorými sa výrazne presadil na stavebnom trhu. V roku 1995 sa zlúčil s firmou Furtenbach a o niečo neskôr prevzal tradičného výrobcu farieb v Rakúsku firmu Durlin. Rozšíril tak ponúkaný sortiment o farby a laky. Vďaka tomu Murexin ponúka komplexný sortiment stavebnej chémie.
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. divízia Weber – Terranova - Bratislava
Spoločnosť Weber - Terranova patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúka Weber - Terranova širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov. Vo všeobecnosti odborník zo stavebníctva spája s menom TERRANOVA garantovanú a overenú kvalitu s dlhoročnou skúsenosťou.