Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Povrchové úpravy
Akrylátové omietky, minerálne omietky, silikátové omietky, silikónové omietky, dekoratívne omietky, fasádne a vnútorné nátery a farby od výrobcov:
Baumit, spol. s r.o. - Bratislava
Pomáhame ľuďom realizovať pekné a zdravé bývanie a spríjemňovať životné prostredie. Inováciou zabezpečujeme vlastný rozvoj a úžitok pre všetkých ľudí. Kvalita, rýchlosť, nadštandardné služby a dlhodobá starostlivosť o zákazníkov napĺňajú poslanie značky Baumit. Hlásime sa k hodnotám, ktoré sú základom na vytvorenie trvalých férových vzťahov s partnermi a verejnosťou.
Cemix, s. r. o. - Banská Štiavnica
Spoločnosť Cemix, s.r.o. so sídlom v Banskej Štiavnici patrí medzi významných výrobcov suchých omietkových a maltových zmesí na slovenskom trhu. Na slovenskom stavebnom trhu pôsobí už 10 rokov. Svoju produkciu ponúka pod tradičnou a dlhodobo zavedenou značkou Cemix, známou nie len v SR, v Českej republike ale aj v rámci celého stredoeurópskeho trhu.
MUREXIN s.r.o. - Bratislava
V oblasti ochrany stavieb a stavebnej chémie Murexin vyvinul riešenia, ktorými sa výrazne presadil na stavebnom trhu. V roku 1995 sa zlúčil s firmou Furtenbach a o niečo neskôr prevzal tradičného výrobcu farieb v Rakúsku firmu Durlin. Rozšíril tak ponúkaný sortiment o farby a laky. Vďaka tomu Murexin ponúka komplexný sortiment stavebnej chémie.
Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. divízia Weber – Bratislava
Spoločnosť Saint-Gobain Weber patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Pre stvárnenie fasád na novostavbách a pre potreby rekonštrukcií starších objektov ponúka Saint-Gobain Weber širokú paletu materiálov, ktorých sortiment je výsledkom dlhoročného sledovania požiadaviek zákazníkov. Vo všeobecnosti odborník zo stavebníctva spája s menom Weber garantovanú a overenú kvalitu s dlhoročnou skúsenosťou.
PRIMALEX SLOVAKIA, s.r.o. - Dolný Kubín
PRIMALEX SLOVAKIA, s.r.o. je jedným z najvýznamnejších slovenských výrobcov maliarskych náterových hmôt a fasádnych farieb. Dlhoročná tradícia, kvalitná surovinová základňa, moderné technologické zariadenie a v neposlednej rade kvalitný ľudský potenciál predstavujú pre spoločnosť nárast produkcie a zvýšenie podielu nielen na domácom, ale aj na zahraničných trhoch.
REMAL s.r.o. - Banská Bystrica
Značka REMAL bola založená začiatkom roku 2003 formou živnosti, ako firma Milan Blaho – REMAL, ktorá vznikla na základe dopytu po vyššej kvalite v oblasti realizácií maliarskych a natieračských prác. Po úspešnom pôsobení na domácom trhu bola v roku 2005 firma Milan Blaho – REMAL pretransformovaná na REMAL s.r.o so zameraním predovšetkým na „construction and home painting“, teda „priemyselné a domáce maliarske a natieračské práce“, vo veľa prípadoch špecifikované skôr ako dekoratívna interiérová, alebo exteriérová tvorba, t.j. „creative“.