Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Odvodňovacie systémy
Kanalizačné plastové systémy, odtokové žľaby, pozinkované klampiarske výrobky od dodávateľov:
COLORMETAL s.r.o. Žilina
COLORMETAL s.r.o. je profesionálna obchodná spoločnosť zameraná na predaj a distribúciu hutníckych polotovarov z farebných kovov. Ponúkame štandardne zo skladových zásob pozinkované plechy a zvitky v akosti DX51D Z200, Z275 MAC, plechy v hrúbkach 0,50-0,55-0,6-0,8-1,0-1,5mm (x šírka 1000 x dĺžka 2000); (x šírka 1250 x dĺžka 2500); zvitky v hrúbkach 0,5-0,55 a šírkach 1250 mm – 1000, 620, 500, 400, 330
Hydro BG s.r.o. - Kuchyňa ( Záhorie )
BG Fasádne a strešné odvodňovacie systémy z ocele. Oceľ sa používa pre svoju trvácnosť. Zabudovanie ocelových žľabov je vhodné všade tam, kde je nízka stavebná výška a je treba maximálne odvodnenie. BG ocelové žľaby môžu byť vyhotovené z pozinkovanej alebo nerezovej ocele. Zákazníkom pnúkame rôzne druhy roštov, aby boli naše žľaby perfektné aj opticky. Napr.: chodníkové, dierkové rošty, rošty s priečnou alebo pozdĺžnou mriežkou.
ELEMENT, s.r.o. - Žilina
Ponúkame a zaručujeme Vám vysokú kvalitu našich výrobkov a služieb. Hlavnou časťou našej výroby je výroba odkvapových systémov z medi, titánzinku a lakoplastu. V našej ponuke nájdete široký sortiment výrobkov pre odkvapové systémy, komínové systémy, systémy vzduchotechniky ale aj strešné prvky a trapézové prvky, titánzinkové fasádne systémy. V prípade potreby Vám na zákazku vyrobíme akýkoľvek klampiarsky výrobok.
GAMA Myjava s.r.o. - Myjava
Firma GAMA bola založená v roku 1993. Spočiatku sa firma špecializovala na dodávky guľových kohútov, filtrov a iných výrobkov pre rozvody vody a plynu. V priebehu ďalších rokov firma rozšírila sortiment o ďalšie komodity v oblasti rozvodov vody, plynu, kúpeľňového programu, záhradného programu, jednopákových batérií, plynových kotlov, kotlov na tuhé palivo, kúpeľňového nábytku a pod.
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s. r. o. - Humpolec CZ
Gebr. Ostendorf - OSMA zpracování plastů, s. r. o. je největším výrobcem plastových potrubních systémů v České republice. Od roku 1994 pomáháme zákazníkům s komplexním řešením otázek spojených s realizací spolehlivé a kvalitní kanalizace z plastu.