Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Stavebné náradie
Rebríky, schody, plošiny :
ALVE SLOVAKIA s.r.o. - Púchov
ALVE SLOVAKIA s.r.o. produkuje a dodáva hliníkové rebríky, schodíky, pracovné plošiny, oceľové lešenia na predaj a prenájom a ostatný sortiment určený na domáce a profesionálne účely. Na ich základe rozlišuje dve základné rady – skupiny rebríkov: rada EUROSTYL, ktorá je určená pre domácnosti a rada FORTE, ktorá spĺňa vyššie nároky na používanie, preto je určená pre profesionálov.
Kotevné prvky :
BOVA SK spol. s r.o. - Bratislava
Firma BOVA Březnice vyrába a dodáva rôzne kovania, styčníkové dosky (spony), spojovacie a kotevné prvky na výrobu a montáž drevených priehradových väzníkov a ďalších tesárskych konštrukcií (krovov). Kovanie a spojovacie prvky sa vyrábajú zo žiarovo pozinkovanej ocele zo zaručenými vlastnosťami podľa ČSN 73 1701 a sú dodávané v rozmerových radách a cenách podľa katalógu výrobcu.
Zváračky, invertory a príslušenstvo :
Kühtreiber, s.r.o. - Třebíč CZ
Společnost KÜHTREIBER, s.r.o. byla založena v roce 1998 jako rodinný podnik, který se od samého počátku zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky včetně příslušenství pro svařování. TRADICE - společnost Kühtreiber, s.r.o. se svým týmem zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru a v úzké spolupráci s firmou AEK svařovací technika, navazuje na již mnoholetou tradici výroby svařovací techniky v Třebíči, započatou v roce 1985.
Rezné, brúsne a diamantové kotúče, kladivá, kliešte, račne, meracia technika, pílky, hladítka, vrtáky, bity a ostatný sortiment náradia od výrobcov: SCROPIO, TECO, TONA, FESTA, JOHNASWAY, G-MAN, WERA, AEG, DIAGER, MODECO a ďalší.. :