Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Murovací materiál
Betónové murovacie materiály, šalovacie tvárnice, presné murovacie tvárnice, pálený murovací materiál, preklady a stropy, šamotové tehly, vápennopiesková tehly od dodávateľov:
PORFIX - pórobetón, a.s. - Zemianske Kostoľany
PORFIX je komplexný stavebný systém, ktorý je dnes už pojmom pre generácie stavbárov i užívateľov. Neustále prichádza s inováciami, ktoré vylepšujú možnosti stavieb i komfort bývania. Moderný materiál umožňuje prispôsobiť projekt aj tým najneobvyklejším požiadavkám a spĺňa najvyššie kvalitatívne štandardy i všetky ekologické normy.
YTONG - Xella Slovensko, spol. s r.o. - Šaštín - Stráže
Xella je výrobca a distributér stavebných materiálov a surovín. Spoločnosť je líder na svetovom trhu pórobetónových a vápenno-pieskových tvárnic a popredný výrobca systémov suchej výstavby a sádrovláknitých dosiek. Pod kľúčovými produktovými značkami Ytong, Hebel, Silka, Multipor a Fermacell, Xella poskytuje najmodernejšie riešenia pre energeticky efektívne činnosti v stavebníctve. Fels, oblasť podnikania so surovinami koncernu Xella, je vedúci Európsky výrobca vápna a vápenca.
Wienerberger - Slovenské tehelne, s. r. o. - Zlaté Moravce
V Nosným sortimentom firmy Wienerberger Slovenské tehelneje v súčasnosti systém tehliarskych prvkov s obchodným názvom POROTHERM. Ide o tehly pre obvodové steny s vysokým tepelným odporom, tehly pre vnútorné nosné steny, deliace priečky, doplnkový sortiment, ku ktorému patria napríklad tehly umožňujúce murovanie rohov a ostení bez toho, aby sa jednotlivé kusy museli deliť. Dôležitými prvkami systému sú keramické preklady doplnené o preklad, ktorý má výšku tehly a prefabrikované stropy.
Ipeľské tehelne, a.s - Lučenec
V Hlavným predmetom činnosti akciovej spoločnosti je výroba a spracovanie kameniva a zemín, keramika, výroba pálených výrobkov, výroba stavebných dielcov, keramickej prefabrikácie a vybraných betonárskych výrobkov ako i doplnkových výrobkov z keramiky a tehliarskych surovín.
Beton Brož, s.r.o., - Otnice CZ
Rozměrnou paletu výrobků, od průmyslových prvků přes prvky zahradní architektury, dlažby, dlaždice, obrubníky, vázy, květináče a další, každým rokem rozšiřujeme o nové druhy, moderní povrchy a inovační technické řešení a tím neustále zvětšujeme okruh svých zákazníků jak doma, tak v okolních zemích EU, kde zpětně nakupujeme speciální ušlechtilé drtě do našich exklusivních výrobků.
Prefa Sučany, a.s. - Sučany
PREFA Sučany má už viac ako polstoročnú tradíciu výroby stavebných prefabrikátov. V roku 1997 firma PREFA SUČANY a.s. spojením so švédskym betonárskym združením ALFA RÖR AB založila firmu PREFA ALFA, a.s. so sídlom v Sučanoch. Jej nosným programom je výroba kompletných kanalizačných systémov, rúry, skruže a rôzne iné prefabrikáty kanalizačných sietí.
BYT-IN Bratislava s.r.o. - Bratislava
Obklady Stone BRiCK Slovenského výrobcu BYT-IN Bratislava, sú vítanou alternatívou pre drahé dovozové materiály obdobného určenia, za neporovnateľne nižšiu cenu. Obklad Stone BRiCK je vyrábaný ručne, preto treba na jednotlivé kusy pozerať ako na originálny výrobok. Jemné farebné odtiene a povrchové nerovnosti sú žiadané a umyselné, za účelom dosiahnutia vernej imitácie tehly. Pri lepení používame obklad z niekoľkých krabíc súčasne, aby sme dosiahli rovnomerné rozloženie farebnosti.
KM Beta, spol. s r.o., - Banská Štiavnica
Spoločnost KM Beta je výrobca a dodávateľ betónovej strešnej krytiny a vápennopieskových tehál. Výroba vápennopieskových tehál sa začala roku 1912, kedy bol postavený výrobný závod v Bzenci - Přívoze. V roku 1983 sa v rovnakom závode naviac začala vyrábať betónová strešná krytina. V rokoch 1988-1989 bol v Kyjove postavený druhý závod na výrobu betónovej krytiny.