Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Krytina a strešné doplnky
Oceľové strešné krytiny od výrobcov:
Ruukki Slovakia s.r.o - Bratislava
Váš domov je drahocenný - dbajte na to, aby aj vaša strecha mala zodpovedajúcu hodnotu. Oceľové strechy firmy Ruukki chránia váš domov za všetkých okolností. Sú esteticky príjemné a nadčasovo štýlové. Strecha Ruukki urobí váš domov ešte cennejším.
MASLEN s r.o. - Banská Bystrica
Spoločnosť sa zaoberá výrobou strešných krytín z plechu a spracovaním pozinkovaných a lakoplastovaných plechov. Firma disponuje najmodernejšími technologickými zariadeniami v dvoch nových moderných závodoch - v Badíne pri Banskej Bystrici a v Nadlaku pri Arade v Rumunsku.
Vlnitá bituménová strešná krytina:
Onduline SM, o.z. - Bratislava
Firma Onduline vyrába od roku 2002 vlnitú bitúmenovú škridľu Onduvilla z organických vlákien nasytených bitúmenom v 7 farbách. Na slovenskom trhu sú zatiaľ uvedené 3 farby (3 tónová červená, 3 tónová hnedá a černá). Onduvilla je ideálna pre transport, manipuláciu a skladovanie (balík 15ks má 19kg a rozmer 106x40x10cm) Z hľadiska technológie montáže je použitelná pre široké spektrum zákazníkov na všetky typy striech od sklonu 17°!
Asfaltové šindle
ICOPAL a.s. Štúrovo
Asfaltové šindle sú vyrábané zo špeciálnej asfaltovej krycej hmoty na sklenenej rohoži so zvýšenými mechanickými vlastnosťami. Vrchná strana šindľov je upravená vysokokvalitným hrubozrnným posypom so zvýšenou farebnou stálosťou. Táto povrchová úprava vytvára veľmi účinnú ochranu asfaltovej hydroizolácie proti atmosferickému starnutiu, prelietavému ohňu a proti mechanickému poškodeniu. Taktiež dlhodobo účinne chráni asfaltovú hydroizoláciu pred ultrafialovými lúčmi.
Strešné doplnky, strešné fólie - difúzne, parozábranné, príslušenstvo k strešným fóliám
JUTA Slovakia s.r.o - Nitra
JUTA a.s. má 10 závodov, ich komodity sú rozdelené do dvoch základných oblastí: Prvú z nich tvoria výrobky pre stavebníctvo, medzi ktoré patria hlavne podstrešné parotesné fólie a parozábrany, hydroizolačné, nopované fólie, geotextílie, armovacie mriežky, varovné pásy a iné špeciálne výrobky. Druhou oblasťou sú výrobky pre poľnohospodárstvo - špagáty, agrotextílie, rašlové vrecia, sieťoviny, rašlové úplety, plotoviny, tkané vrecia, veľkoobjemové vaky atd.
Betónová strešná krytina
BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o. - Ivanka pri Nitre
Strecha Bramac ponúka vynikajúci pomer ceny a kvality. Nechajte si od nás vypracovať cenovú ponuku, porovnajte ju s inými značkami alebo materiálmi a budete príjemne prekvapení! S kúpou strechy BRAMAC získava zákazník automaticky písomnú 30-ročnú záruku na mrazuvzdornosť škridly. Pri kúpe celého systému Bramac vrátane originálneho príslušenstva získate navyše dodatočnú 15-ročnú záruku na funkčnosť celej strechy