Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Tepelné izolácie
MInerálne izolácie:
KNAUF INSULATION, s.r.o., - Nová Baňa
Ako súčasť skupiny Knauf, Knauf Insulation zastupuje vo svete izolácií jedno z najpokrokovejších a najrešpektovanejších mien. S výrobnými závodmi v Európe, Rusku, Veľkej Británii a USA, presahuje ročný obrat €1 bilión. Na Slovenský trh sa spoločnosť Knauf Insulation dostala 1.1.2006, keď odkúpila skupinu Heraklith, ktorej súčasťou bola aj spoločnosť Izomat, a.s.
Expandovaný polystyrén:
POLYFORM, s.r.o. - Podolínec
POLYFORM, s.r.o. vznikol v roku 1993 ako spoločnosť, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj tepelných a zvukových izolácií z expandovaného polystyrénu (EPS). Svoje sídlo a výrobné závody má v podtatranskom Podolínci. V súčasnosti je spoločnosť jedným z najvýznamnejších výrobcov izolácií z EPS v Slovenskej republike.
Extrudovaný polystyrén
ISOVER - Saint-Gobain Construction Products, s.r.o. Bratislava
Isover – člen medzinárodného koncernu Saint-Gobain je najväčší svetový výrobca izolačných materiálov na báze sklenej vlny zastúpenie v 35 krajinách sveta; výroba v 37 výrobných závodoch; viac ako 9 tisíc zamestnancov ponuka – kompletný sortiment izolačných materiálov určených pre rôzne oblasti použitia (stavebné izolácie, technické izolácie, priemyselné izolácie, špeciálne izolácie)
Termoprísady - perlit, ekostyrén, drevocementové tepelnoizolačné dosky
Strojmast s.r.o. - Pôchov
EKOSTYREN je plnivo do betónu z polystyrénovej drte, ktoré významne zlepší jeho t epelnoizolačné vlastnosti. Je ľahko miešateľný s vodou, cementom a pieskom. Ekostyrenbetón sa ľahko pripravuje ručne, v miešačke alebo domiešavači. Ekostyrenberón - osvedčená tepelná a zvuková izolácia Vašej stavby
OP-TIM spol. s r.o. - Krupina
OP-TIM, spol. s r.o., jediný výrobca drevocementových dosiek na Slovensku nadviazal pri svojom vzniku v roku 1991 na viac ako 20 ročnú tradíciu výroby týchto dosiek v Krupine. Medzi najdôleitejšie produkty firmy patria tepelnoizolačné dosky. K dispozícii sú KRUPINIT, KRUPIZOL a KOMBIDOSKA a ich varianty na rôzne použitie. Vykonávame aj zatepľovanie stavieb systémom, v ktorom využívame vlastné tepelnoizolané dosky.