Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Hygiena a keramika
WC keramika, smaltované a plastové vane, sprchovacie kúty, batérie a armatúry, kúpeľňový nábytok a doplnky, vetracie mriežky od dodávateľov:
.SANITEC, s.r.o. - Bratislava
SANITEC je najväčším výrobcom a dodávateľom sanitárnej keramiky, kúpeľňového nábytku, sprchovacích kútov a vaní v Európe. Zaujíma i významné postavenie v celosvetovom meradle. SANITEC je najväčším resp. druhým najväčším výrobcom a dodávateľom v každej krajine. Do tohto medzinárodného koncernu patrí napríklad KERAMAG, ktorý je číslom 1 v Nemecku, takisto ako KOLO v Poľsku, ALLIA vo Francúzsku, IFÖ vo Švédsku či IDO vo Fínsku.
JIKA - LAUFEN SK s.r.o. - Bratislava
Čisté, moderné tvary keramiky, nábytku aj každého z doplnkov vychádzajúce z priamočiarej geometrie súčasných trendov, dokonalé technické prevedenie s dôrazom na funkčnosť a nežná romantika kvetín akoby otlačených do osrienených skiel skriniek rôznych tvarov a veľkostí. Tak na vás dýchne kúpeľňa Cubito značky Jika.
Intercom Bratislava, s.r.o. - Bratislava
Spoločnosť INTERCOM BRATISLAVA s.r.o. je dlhoročným výhradným dovozcom a distribútorom výrobkov značky SAGITTARIUS na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Poľsku, Ukrajine a Rusku. Pákové a klasické zmiešavacie vodovodné batérie vyrábané a distribuované pod súhrnnou komerčnou značkou SAGITTARIUS sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a atraktívnym dizajnom.
GAMA Myjava s.r.o. - Myjava
Firma GAMA bola založená v roku 1993. Spočiatku sa firma špecializovala na dodávky guľových kohútov, filtrov a iných výrobkov pre rozvody vody a plynu. V priebehu ďalších rokov firma rozšírila sortiment o ďalšie komodity v oblasti rozvodov vody, plynu, kúpeľňového programu, záhradného programu, jednopákových batérií, plynových kotlov, kotlov na tuhé palivo, kúpeľňového nábytku a pod.
HACO Slovakia s.r.o. - Dunajská Streda
Spoločnosť HACO SLOVAKIA s.r.o. Vám dlhodobo ponúka kvalitné vzduchotechnické výrobky z nerezového a plas- tového materiálu a taktiež kanalizačné prvky pre odvodnenie budov. Našou snahou je zabezpečiť výrobky z kvalitného UV stabilného materiálu. Všetky výrobky sú určené prevažne pre stavebníctvo.