Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Hydroizolácie
Asfaltové pásy, geotextílie, nopové fólie, tekuté lepenky od dodávateľov:
ICOPAL a.s. Štúrovo
Výroba asfaltovaných hydroizolačných pásov bola v rámci celulózo - papierenského kombinátu JCP uvedená do prevádzky začiatkom roku 1969. Zabezpečovala potreby stavebníctva nielen v absolútnom náraste objemu hydroizolačných materiálov a strešných krytín, ale najmä v požiadavkách na rozšírenie ich sortimentu a kvality. Na trh boli uvedené u nás dovtedy nevyrábané druhy výrobkov na báze anorganických vložiek s úpravou vhodnou na produktívne natavovanie. Okrem klasických pásov na báze strojnej handrovej lepenky sa vyrábajú aj asfaltované strešné krytiny a hydroizolačné pásy na báze sklenenej rohože, sklenenej tkaniny, hliníkovej fólie a polyesterovej rohože.
Den Braven SK s.r.o. Bratislava
Den Braven SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou holanskej firmy Den Braven Sealants b.v. so sídlom v Oosterhoute, firmy, ktorá sa radí medzi svetovú špičku vo výrobe a predaji stavebnej chémie. Založenie tejto firmy sa datuje od roku 1974 a do dnešného dňa došlo k neobvyklému rozvoju výrobnej tradície rôznych typov stavebných tmelov a polyuretánových pien.
PARAMO, a.s. Pardubice
Společnost Paramo se zaměřuje na zpracování ropy na rafinérské a asfaltářské výrobky a na výrobu mazacích a procesních olejů, včetně výrobků navazujících a pomocných. Firma rovněž nakupuje a zpracovává olejové hydrogenáty a hydrokrakáty z firmy Unipetrol RPA. Získané meziprodukty využívá při výrobě základových a mazacích olejů s velmi nízkým obsahem síry.