Hutný materiál
Plech
Hydroizolácie
Murovací materiál
Komínový systém
Krytina a strešné doplnky
Odvodňovací systém
Tepelné izolácie
Kotviace a armovacie prvky
Práškové zmesi
Povrchové úpravy
Výplne otvorov
Suchá stavba
Hygiena a keramika
Záhradná architektúra
Voda a kúrenie
Stavebné náradie
Stavebná chémia
Stavebná chémia
Lepidlá, silikóny, tmely, pur peny, prímesy a ochrana dreva od dodávateľov:
Den Braven SK s.r.o. Bratislava
Den Braven SK s.r.o. je dcérskou spoločnosťou holanskej firmy Den Braven Sealants b.v. so sídlom v Oosterhoute, firmy, ktorá sa radí medzi svetovú špičku vo výrobe a predaji stavebnej chémie. Založenie tejto firmy sa datuje od roku 1974 a do dnešného dňa došlo k neobvyklému rozvoju výrobnej tradície rôznych typov stavebných tmelov a polyuretánových pien.
CERESIT - Henkel Slovensko, spol. s r.o. - Bratislava
Spoločnosť Henkel pôsobí v troch oblastiach podnikania: Starostlivosť o domácnosť, Starostlivosť o telo a Lepidlá technológie. V kategóriách lepidiel reprezentujú firmu Henkel značky Ceresit, Cimsec, Loctite, Makroflex, Metylan, Pattex, Ponal, Pritt, Tangit a Thomsit. Pattex, ktorý oslavuje už polstoročie svojej existencie, slúži nielen na drobné opravy v domácnosti, ale je tiež tradičným partnerom pre domácich majstrov a profesionálov.
Bochemie Slovakia, s.r.o - Prievidza
Bochemie Group je jedním z předních středoevropských výrobců značkových výrobků péče o domácnost. Obchodní skupina fungicidy se v rámci společnosti Bochemie, a.s. zaměřuje na vývoj a prodej prostředků pro ošetření dřeva a stavebních materiálů proti napadení biotickými škůdci. Úspěšnost naší práce potvrzuje neustále rostoucí poptávka po našich výrobcích, a to nejen na domácím trhu, ale i na trzích zahraničních.